Wersje językowe

+48 698 972 678                          info@beautyever.pl

Opcje przeglądania
Producent
Cena:
  • od
    do

Derma roller wibracyjny

Efektem mikronakłuwania jest regeneracja skóry. Chociaż pozytywne efekty przynosi już samo tworzenie mikrouszkodzeń, to dodatkową zaletą tego zabiegu jest zwiększona przepuszczalność skóry.  Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu, otwarte mikrokanaliki w skórze pozwalają na zwiększone wchłanianie nałożonych na nią substancji. Dlatego wysoce sensowne jest nakładanie w tym czasie preparatów stymulujących tkankę do odbudowy jak peptydy, kwas hialuronowy, witaminy, czy aminokwasy.

Dla kogo derma roller wibracyjny? 

Derma roller wibracyjny to model rollera, w którym głowica poruszana jest elektrycznie. Model rollera jest odpowiedni dla osób, które nie mają doświadczenia w pracy z urządzeniem i obawiają się, że zastosują za słaby lub za silny docisk głowicy do skóry. Napęd elektryczny dopasowuje nacisk automatycznie, toteż aby wykonać zabieg, wystarczy przesuwać głowicę rollera po skórze.

Cechy derma rollera wibracyjnego

Dodatkową cechą rollera wibracyjnego jest mniejsza bolesność przy nakłuwaniu z jego użyciem. Polecany dla osób o niskiej odporności na ból. Długość igieł głowicy rollera wibracyjnego jest krótsza, max 1,5 mm ze względu na automatyczną pracę. Roller ma wymienną głowicę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl