Wersje językowe

509 941 608                        info@beautyever.pl                         

Mezoterapia mikroigłowa

Co to jest mikronakłuwanie?

Mikronakłuwanie skóry jest to nowoczesna, bardzo skuteczna metoda odmładzania skóry i usuwania defektów skórnych polegająca na wytworzeniu olbrzymiej liczby mikrokanalików która ma na celu:

  • stymulowanie formowania nowego kolagenu i elastyny poprzez wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego
  • zwiększenie absorpcji substancji aktywnych z kosmetyków czy serum przygotowanych specjalnie do zabiegu

 

Do wykonania zabiegu mikronakłuwania stosujemy przyrząd zwany  rollerem lub rolką. Jest to unikalny przyrząd do bezinwazyjnego, bezoperacyjnego  odmładzania skóry poprzez wywołanie procesu zapalnego prowadzącego do regeneracji skóry. Zabieg ułatwia i stymuluje procesy naprawcze w skórze bez wywoływania permanentnego stanu uszkodzenia.

Mikronakłuwanie jest doskonałą alternatywą dla innych, bardziej inwazyjnych metod stosowanych w przypadku procesów starzenia się skóry - zmarszczek, luźnej skóry, blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, fotostarzenia, przebarwień posłonecznych oraz "plam starczych", rozstępów, wypadania włosów - Alopecia.

Liczne badania kliniczne dowodzą, że mikronakłuwanie jest bardziej efektywne niż inne zabiegi, włączając w to laser, peelingi chemiczne i dermabrazję.

Rolka DTS jest w stanie wygenerować 500 000 mikrokanalików w ciągu 5-10 minut (1000 na cm2), a Fraxel jedynie 2000 mikrostref termicznych na cm2 po 3-4 zabiegach.  

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij TUTAJ. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl