Wersje językowe

509 941 608                        info@beautyever.pl                         

Opcje przeglądania
Cena:
  • od
    do

Przeciwstarzeniowe

Kosmetyki przeciwstarzeniowe

Starzenie to wg najnowszych badań efekt stanów zapalnych wywołanych przez procesy indukowane przez czynniki zewnętrzne jak warunki życia i wewnętrzne jak np. wolne rodniki w skórze.

Zmiany wyglądu i rysów twarzy to zmiany w skórze zarówno na poziomie tkankowym, jak i komórkowym. Zapobieganie a nawet odwracanie tych zmian to jedno z kluczowych zadań dzisiejszej kosmetologii, ale także  medycyny i dietetyki.

Podstawowym czynnikiem wpływającym na zachowanie młodego wyglądu skóry jest prawidłowa pielęgnacja oraz stosowanie substancji o właściwościach przeciwstarzeniowych jak  antyoksydanty, retinoidy, α-hydroksy kwasy (AHA), polihydroksy kwasy (PHA), β-hydroksy kwasy (BHA), β-glukan, peptydy, miedź, czynniki wzrostu, witaminy C, E, B, koenzym Q10 czy polifenole.

Skóra młoda to skóra wyglądająca zdrowo, nawilżona i czysta. Młody wygląd skóry wiąże się też z tym, jak odbija się od niej światło. Uzyskanie efektu rozświetlonej i jasnej skóry jest równie ważne, jak aktywne przeciwdziałanie zmarszczkom. Dlatego ważne jest stosowanie w kremach takich składników jak peptyd brązujący czy peptyd wybielający czy składniki rozjaśniające jak hydrochinon, arbutyna, witamina C, niacynamid czy kwas kojowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl