Wersje językowe

509 941 608                        info@beautyever.pl                         

Informacje o firmie

Dane firmy

Dermaproject Mirosława Borowska

ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 24

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 524-001-75-92

Tel: + 48 698 972 678

Tel: +48 509 941 608

E-mail: info@beautyever.pl

Web: www.beautyever.pl

 

Firma Dermaproject  powstała i jest aktywna biznesowo w branży medycyny estetycznej i kosmetycznej.

Z racji naszych doświadczeń zawsze pozostawała w kręgu naszych zainteresowań pozabiznesowych kwestia surowców kosmetycznych, a konkretnie ich stosowania w produktach pielęgnacyjnych do twarzy i ciała. Zainteresowanie stawało się tym większe, im silniejszy był trend proekologiczny na rynku kosmetycznym, aż przerodziło się w pomysł na biznes.

Zakładając nasz sklep chcielibyśmy, aby gromadzona przez lata wiedza o tym, co dobrego a co niekorzystnego dla naszej skóry tkwi w tańszych i droższych kosmetykach półkowych mogła służyć także innym, szczególnie tym bardziej „dociekliwym„ użytkowniczkom.

Mamy nadzieję, że sklep BEAUTYEVER oferujący surowce kosmetyczne, półprodukty i coraz więcej gotowych rozwiązań zgromadzi zaprzyjaźnione grono klientów, osób świadomych i posiadających dużą wiedzę na temat składników, którą mamy ambicję jeszcze poszerzać.

Każda z nas ma inną skórę, o innych wymaganiach, potrzebach, tolerancji na określone składniki - dlatego nie jest możliwe, aby stojący na półce kosmetyk mógł z równą skutecznością służyć wszystkim.

We własnoręcznie wykonanych kosmetykach możemy zastosować maksymalną koncentrację dobroczynnych dla naszej skóry składników aktywnych, które w przypadku kosmetyków konwencjonalnych są dostępne tylko w mikroskopijnych ilościach, resztę zaś stanowią niezbyt potrzebne nam wypełniacze.

Gwarantujemy, że efekty zmiany sposobu pielęgnacji przyjdą z czasem - nie dziś, nie jutro ale za kilka miesięcy zapomnimy, że miałyśmy problemy z alergią po tym kosmetyku, krostkami po tamtym i ciągłym poszukiwaniu tego jedynego!

Poszukiwanie i eksperymentowanie nas nie ominie, nadal będziemy szukać i testować - ale tym razem bardziej świadomie – bez szkodliwych konserwantów, barwników i zapachów.

Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości kosmetycznej i farmaceutycznej, pochodzą od dostawców, zaopatrujących przemysł kosmetyczny i farmaceutyczny.

Nie sprzedajemy żadnych surowców ani produktów pochodzących z Chin.

 

Życzymy Państwu wiele zabawy i satysfakcji ze stosowania naszych produktów.

Zespół sklepu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl