Wersje językowe

509 941 608                        info@beautyever.pl                         

Opcje przeglądania
Producent
Cena:
  • od
    do

Kosmetyki z SPF, ochrona przed słońcem

Opalenizna to zdrowie i młodość- niestety ta opinia nie jest zgodna z prawdą. Nadmiar słońca nie jest zdrowy dla skóry ani w żaden sposób nie gwarantuje zachowania młodego wyglądu.

Promieniowanie UVB, powoduje przejściowe, wynikające z ekspozycji na słońce, zwiększenie produkcji melaniny w skórze, co daje efekt opalenizny. Skóra jest wysuszona i mogą powstawać na niej przebarwienia.

Znacznie bardziej niebezpieczne dla naszej skóry są promienie UVA- przenikają one do głębokich warstw skóry i tworzą niewidoczne , których skutki w postaci fotostarzenia są widoczne dopiero po wielu latach. 

Aby skutecznie przeciwdziałać fotostarzeniu należy bezwzględnie używać kremu z filtrem. I to przez cały rok!

Dobra wiadomość jest taka, że regularnie stosowany krem z wysokim, fotostabilnym filtrem potrafi nas odmłodzić o dobrych 10-20 lat, nawet cofając objawy fotostarzenia.

MINI KREM z filtrem anti-aging

MINI KREM  z filtrem anti-aging
MINI KREM z filtrem anti-aging

Dostępność:: duża ilość

Cena::

4,95 zł

szt.

KREM MSC z filtrem anti-aging

KREM  MSC z filtrem anti-aging
KREM MSC z filtrem anti-aging

Dostępność:: na wyczerpaniu

Cena::

85,00 zł

szt.

WITAMINA C- stabilna forma kwasu askorbinowego

WITAMINA C- stabilna forma kwasu askorbinowego
WITAMINA C- stabilna forma kwasu askorbinowego

Kwas 3-O-etylo-L-askorbinowy to nowy cząsteczka uzyskana poprzez przez modyfikację kwasu askorbinowego czyli doskonale nam znanej witaminy C. Stosowanie kwasu  askorbinowego w kosmetykach daje doskonałe efekty, ale niestety jest on bardzo niestabilny, a jego działanie jest skuteczne w warunkach niskiego pH, które jest drażniące dla skóry. Wspomniana modyfikacja miała na celu ustabilizowanie  cząsteczki i zwiększenie zdolności przenikania przez  skórę. Modyfikacja molekularna w tkance ulega degradacji i dostępny jest czysty kwas askorbinowy. W ten sposób kwas etyloaskorbinowy zachowuje zalety witaminy C, a pozbawiony jej własności drażniących i skłonności do szybkiego rozpadu.

 

Dostępność:: średnia ilość

Cena::

8,50 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl